GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN SİVAS’A DEV YATIRIM

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan, milletvekili ve belediye başkanından oluşan Sivas heyetiyle bir araya gelerek, kente yapılacak yatırımlarla ilgili protokol imzaladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞIN’ DAN BALIKESİR'E 175 MİLYON LİRALIK YATIRIM

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Balıkesir’e 175 milyon liralık spor ve gençlik yatırımları yapacaklarını bildirirken,’’ Balıkesir'imizin her bir noktasında, gençlerimiz, sporcularımız, kadınlarımız, tüm Balıkesirliler için en güzel tesisleri birlikte inşa edeceğiz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN STATLARIN ZEMİNİNE İLİŞKİN UYARI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, statların devlet tarafından en güzel şekilde inşa edildikten sonra kulüplere ve ilgili yönetimlere tahsis edildiğini, son günlerde statlara gereken bakımın yapılmadığının gözlendiğini, ilgili denetim ve yaptırımlar için harekete geçtiklerini belirtti.

  Haberi Oku

  "SAMSUNSPOR'UN KARA GÜNÜ" ANISINA YAPTIRILAN ANITLAR AÇILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Bu anıt bizim kaybettiklerimizi hatırlatacak. O gün yitirdiğimiz sporcularımızı ve camiamız mensuplarını hatırlatacak. Aynı zamanda dostluğu hatırlatacak, kardeşliği hatırlatacak ve sporun o centilmenlik yönünün ne kadar önemli, ne kadar vazgeçilmez olduğunu hatırlatacak" diye konuştu.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZİN İSTİKBALİNİ ÇAKALLARIN ÇALMASINA HİÇBİR ZAMAN MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

  Trabzon’da Eren Bülbül Gençlik Merkezi'nin açılışını yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Fırat'ın, Dicle'nin kuzularını çakallara kaptırmayacağız, Karadeniz'in kuzularını çakallara kaptırmayacağız, gençlerimizin istikbalini o çakalların çalmasına hiçbir zaman müsaade etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN İBRAHİM HALİL ÇÖLEKÇİ’YE TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 49 yaşında hayatını kaybeden antrenör İbrahim Halil Çömlekçi için taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  “SU SPORLARI MERKEZİ YALOVA VE ÜLKEMİZ İÇİN ANLAMLI, STRATEJİK BİR TESİS OLACAK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Yalova'nın bir deniz şehri, su noktasındaki zenginlikleri ve turizm potansiyeli itibariyle kazandıracağımız 'su sporları merkezi'nin hem Yalova hem ülke için anlamlı, stratejik bir tesis olacağını ifade ediyorum. Tüm spor camiasına Yalova'yı bu anlamda önemli bir destinasyon, merkez olarak görmeleri gerektiğini belirtiyorum.” dedi.

  Haberi Oku

  BURS VE KREDİ BAŞVURULARINDA TAAHHÜTNAME ONAYI İÇİN EK SÜRE TANINDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilk defa burs-kredi almak için başvuruda bulunan öğrencilere taahhütname onaylamak için ek süre verildiğini açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, AVRUPA KONSEYİ 16. SPORDAN SORUMLU BAKANLAR KONFERANSI’NA KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin Avrupa’nın bir parçası olarak spor alanındaki katkılarını proaktif bir şekilde sürdürmeye devam edeceğini vurguladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, SİİRTLİ ÇOCUKLARIN HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ

  Kendi imkanlarıyla araç lastiklerinden voleybol sahası yapan Siirtli çocuklar, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun talimatıyla yeni sahalarına kavuşmakla kalmadı, kendilerini ziyaret eden Bakan Kasapoğlu ile o sahada voleybol maçı yaptı.

  Haberi Oku

  “PANDEMİ SÜRECİNİ GÜÇLENEREK GEÇİRİYORUZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, pandemi sürecine rağmen birçok branşta milli sporcuların başarılarının aratarak devam ettiğini vurgulayarak, “Bu öncü başarılar 2021 yılında daha büyükleriyle taçlanacak” ifadelerini kullandı.

  Haberi Oku

  Gençler Tarihle Buluşuyor

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü, gençleri bir kez daha tarihle buluşturuyor. Osmanlı Türkçesi ve Osmanlıca Arşiv Belgeleri Okuma kursları başlıyor!

  Haberi Oku

  SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILDI

  Pandemi nedeniyle bu yıl sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen 106. Yılında Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı’na, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez katıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “SPORUN GELECEĞİNİ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, herkesin spora erişimini artırmak ve güçlendirmek için tesislerin sayısını daha da artırmaya devam edeceklerini belirtti.

  Haberi Oku

  OCAK AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin Ocak ayı burs ve kredi ödemelerinin 6 Ocak Çarşamba günü itibarıyla başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YENİ YIL MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2021 yılı için, yeni yıl mesajı yayınladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER